welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Pearl ujërave të ëmbla, Alloy zink, with Glass Pearl, Bowknot, ngjyrë ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 19x17mm, 15Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130606185404
  • Size:19x17mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:15Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 15.37 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 105.00 G
  • Formë: Bowknot
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.