welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy Stud vëth, Alloy zink, with Akrilik, Romb, Ngjyra antike ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 30x35mm, 20Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130531173932
  • Size:30x35mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 13.83 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 120.00 G
  • Formë: Romb
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.