welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink, Shape Tjera, ngjyrë ari praruar, smalt, i kuq, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 7x35mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130604102041
  • Size:7x35mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 250.00 G
  • Formë: Kafkë
  • Ngjyrë: i kuq
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
  • Efekt: smalt

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.