welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Skull Alloy zink, Kafkë, ngjyrë ari praruar, i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 48x52x28mm, : 3.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130309152724
 • Size:48x52x28mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 9.88 /Qese

Product Details

 • Vrima: 3.5 MM
 • Pesha: 295.00 G
 • Formë: Kafkë
 • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
 • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.