welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Skull Alloy zink, Kafkë, Ngjyra antike argjendi praruar, Antique imitim, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 21.50x23x3.50mm, : 2mm, 363PC/KG, KG

 • No Item:120912165944
 • Size:21.50x23x3.50mm
 • Blera:328 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 363PC/KG
 • Çmimi:US$ 12.93 /KG

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Kafkë
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
 • Efekt: Antique imitim

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.