welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Skull Alloy zink, Djalë, Ngjyra antike argjendi praruar, Antique imitim, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 18.50x12x3mm, : 2mm, 275PC/Qese, Qese

 • No Item:120910181440
 • Size:18.50x12x3mm
 • Blera:313 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 275PC/Qese
 • Çmimi:US$ 12.93 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Djalë
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
 • Efekt: Antique imitim

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.