welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Zink Alloy, Alloy zink, with Bruz sintetike, Oval, Ngjyra antike ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 28x39x7mm, : 2mm, 20PC/Qese, Qese

  • No Item:130603184445
  • Size:28x39x7mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Qese
  • Çmimi:US$ 5.71 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 174.00 G
  • Formë: Oval
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.