welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse diamant i rremë, Round, punuar me dorë, me diamant i rremë, Lt Peach, 10x19mm, : 3x5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120707135431
 • Size:10x19mm
 • Blera:313 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 8.79 /Qese

Product Details

 • Vrima: 3X5 MM
 • Pesha: 12.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Lt Peach
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.