welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants tunxh, 12x20x2.50mm, : 1mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:111218152337
  • Size:12x20x2.50mm
  • Blera:314 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100/Qese
  • Çmimi:US$ 8.54 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 30.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.