welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy varëse Setting, Alloy zink, Oval Flat, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 33x30mm, : 2mm, : 13x18mm, 300PC/Qese, Qese

  • No Item:130618203040
  • Size:33x30mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:300PC/Qese
  • Çmimi:US$ 26.35 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Diametër të brendshëm: 13x18 mm
  • Pesha: 600.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.