welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy varëse Setting, Alloy zink, Mickey Mouse, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 38x34mm, : 2mm, : 18mm, 80PC/Qese, Qese

  • No Item:130617105041
  • Size:38x34mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:80PC/Qese
  • Çmimi:US$ 26.35 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Diametër të brendshëm: 18 mm
  • Pesha: 375.00 G
  • Formë: Mickey Mouse
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.