welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy bizhuteri dorëzani, Alloy zink, Drejtkëndësh, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 10x11.50x5mm, : 2mm, 1110PC/KG, KG

  • No Item:130419104642
  • Size:10x11.50x5mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 1110PC/KG
  • Çmimi:US$ 11.64 /KG

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.