welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Byzylyk bizhuteri, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Alloy zink, Shape Tjera, 10-12mm, :7.5Inç, 7.5Inç,

  • No Item:120319143527
  • Size:10-12mm
  • Blera:1031 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:9%
  • Çmimi:US$ 1.37  US$ 1.25/Fije floku

Product Details

  • Length: 7.5Inç
  • Pesha: 38.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.