welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink, Buf, Ngjyra antike bronz i praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 40x40mm, : 2mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130604144610
  • Size:40x40mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.29 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 300.00 G
  • Formë: Buf
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.