welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink kapje karavidhe kthyeshëm, ngjyrë ari praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 21.5x35.2x6mm, 30x30x2.3mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:120410172219
  • Size:21.5x35.2x6mm, 30x30x2.3mm
  • Blera:318 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

  • Pesha: 1136.00 G
  • Formë: Karavidhe
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.