welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink kapje karavidhe kthyeshëm, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 11x31.80x4mm, : 5.8x8.5mm, 500PC/Qese, Qese

 • No Item:120410165221
 • Size:11x31.80x4mm
 • Blera:334 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:500PC/Qese
 • Çmimi:US$ 15.86 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5.8X8.5 MM
 • Pesha: 1100.00 G
 • Formë: Karavidhe
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.