welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink kapje karavidhe kthyeshëm, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 11.20x31.80x4.70mm, : 6x8.2mm, 500PC/Qese, Qese

 • No Item:120410162544
 • Size:11.20x31.80x4.70mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:500PC/Qese
 • Çmimi:US$ 19.52 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6X8.2 MM
 • Pesha: 1050.00 G
 • Formë: Karavidhe
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.