welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink Pendants kyçe, Ngjyra antike bronz i praruar, nuk ka vrimë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 16x8mm, 400PC/Qese, Qese

  • No Item:130617155033
  • Size:16x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:400PC/Qese
  • Çmimi:US$ 23.42 /Qese

Product Details

  • Pesha: 1200.00 G
  • Formë: Kyç
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar
  • Efekt: nuk ka vrimë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.