welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants aliazh zink Krishtlindjeve, Alloy zink, Pema e Krishtlindjeve, Ngjyra antike argjendi praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 68.50x44x3.50mm, : 6mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121122154408
 • Size:68.50x44x3.50mm
 • Blera:314 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.76 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6 MM
 • Pesha: 159.00 G
 • Formë: Pema e Krishtlindjeve
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.