welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
30%

Karficë zbukurimi diamant i rremë, Lule, me diamant i rremë, argjend, 29x28mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:120905174914
 • Size:29x28mm
 • Blera:400 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Discount:30%
 • Çmimi:US$ 15.37  US$ 10.76/Qese

Product Details

 • Pesha: 127.00 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: argjend
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.