welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Moda karficë bizhuteri, Alloy zink, with Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Lule, pikturë, me diamant i rremë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 42x32x10mm, PC

  • No Item:120423135958
  • Size:42x32x10mm
  • Blera:339 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 1.54 /PC

Product Details

  • Pesha: 19.00 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: pikturë
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.