welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink Beads diamant i rremë, Oval, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, 22.50x16.30x15.50mm, : 1.8mm, 20PC/Qese, Qese

  • No Item:120106165357
  • Size:22.50x16.30x15.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20/Qese
  • Çmimi:US$ 10.74 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.8 MM
  • Pesha: 150.00 G
  • Formë: Oval
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.