welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy gjerdan bizhuteri, Alloy zink, Shape Tjera, ngjyrë ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 45x110x6.50mm, : 15.5Inç, 15.5Inç,

  • No Item:130128182347
  • Size:45x110x6.50mm
  • Blera:530 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 1.54 /Fije floku

Product Details

  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 63.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.