welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy gjerdan bizhuteri, Alloy zink, ngjyrë ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 60x120x4mm, : 18Inç, 18Inç,

  • No Item:130128182337
  • Size:60x120x4mm
  • Blera:619 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 0.93 /Fije floku

Product Details

  • Length: përafërsisht 18Inç
  • Pesha: 32.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.