welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk Zink Alloy, Alloy zink, with Hekur, Kryq, ngjyrë ari praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 21x42x8mm, : 7.5Inç, 7.5Inç,

 • No Item:130128182047
 • Size:21x42x8mm
 • Blera:584 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 0.44 /Fije floku

Përshkrim

me kapje karavidhe dhe zinxhir extender

Product Details

 • Length: përafërsisht 7.5Inç
 • Pesha: 6.00 G
 • Formë: Kryq
 • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.