welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink kapje ndërprerës, Katror, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 15x18x1.50mm, : 0.5mm, 100Sets/Qese, Qese

 • No Item:120109141436
 • Size:15x18x1.50mm
 • Blera:386 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100Sets/Qese
 • Çmimi:US$ 4.64 /Qese

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Pesha: 375.00 G
 • Formë: Katror
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.