welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads aliazh zink Hollow, Alloy zink, Round, Ngjyra antike argjendi praruar, i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 14mm, : 2mm, 200PC/Qese, Qese

  • No Item:130612103915
  • Size:14mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200PC/Qese
  • Çmimi:US$ 39.03 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 400.00 G
  • Formë: Round
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
  • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.