welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads aliazh zink Hollow, Alloy zink, Round, ngjyra rose ari praruar, i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 9x8mm, : 1.5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130301162937
 • Size:9x8mm
 • Blera:309 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 6.59 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 55.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: ngjyra rose ari praruar
 • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.