welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads aliazh zink Hollow, Alloy zink, Round Flat, ngjyrë ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 13.50x15.50x6mm, : 1mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:130301162956
  • Size:13.50x15.50x6mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 125.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.