welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads aliazh zink Hollow, Alloy zink, Round Flat, Ngjyra antike argjendi praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 16.80x8mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:121228152240
  • Size:16.80x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 9.88 /Qese

Product Details

  • Pesha: 200.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.