welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads aliazh zink Hollow, Alloy zink, Round Flat, Ngjyra antike argjendi praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 16x12.80mm, : 3.2mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:121228151435
  • Size:16x12.80mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 13.18 /Qese

Product Details

  • Vrima: 3.2 MM
  • Pesha: 400.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.