welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads aliazh zink Hollow, Alloy zink, Oval, Ngjyra antike argjendi praruar, i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 15x17x9.50mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:121202165001
 • Size:15x17x9.50mm
 • Blera:337 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 226.00 G
 • Formë: Oval
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
 • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.