welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy Ring Finger, Alloy zink, with Hekur, Kryq, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 44x25x23mm, :8, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130602153244
 • Size:44x25x23mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.52 /Qese

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 8 Ring Size Chart
  • USA: 8
  • UK:
  • JPN: 16
  • ESP: 17
  • Insidediameter: 18.14(mm)
  • Insidecircumference: 57(mm)
 • Pesha: 53.00 G
 • Formë: Kryq
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.