welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy Ring Finger, Alloy zink, with Rrëshirë, Shape Tjera, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 27.50x27x32.50mm, : 18mm, :8, 12PC/Qese, Qese

 • No Item:130602152804
 • Size:27.50x27x32.50mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:12PC/Qese
 • Çmimi:US$ 9.49 /Qese

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 8 Ring Size Chart
  • USA: 8
  • UK:
  • JPN: 16
  • ESP: 17
  • Insidediameter: 18.14(mm)
  • Insidecircumference: 57(mm)
 • Vrima: 18 MM
 • Pesha: 201.60 G
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.