welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy European Pendants, Alloy zink, Zemër, me diamant i rremë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 10x26x4mm, : 4.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120306155401
 • Size:10x26x4mm
 • Blera:543 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.54 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4.5 MM
 • Pesha: 21.00 G
 • Formë: Zemër
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.