welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy European Pendants, Alloy zink, Kafshë, me diamant i rremë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 20x30x8mm, : 5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120306114757
 • Size:20x30x8mm
 • Blera:595 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.54 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 33.00 G
 • Formë: Kafshë
 • Efekt: me xhami diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.