welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Zink Alloy European Pendants, Alloy zink, Zemër, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 13x31x3.50mm, : 4mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120714172947
 • Size:13x31x3.50mm
 • Blera:3407 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:9%
 • Çmimi:US$ 1.66  US$ 1.51/Qese

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 20.65 G
 • Formë: Zemër

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.