welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads European aliazh zink, Alloy zink, Thes për para, Ngjyra antike argjendi praruar, pa karrem, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 8.50x12x8.50mm, : 4.5mm, 410PC/KG, KG

 • No Item:130612110624
 • Size:8.50x12x8.50mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 410PC/KG
 • Çmimi:US$ 11.86 /KG

Product Details

 • Vrima: 4.5 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Thes për para
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
 • Efekt: pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.