welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads European aliazh zink, Alloy zink, Rondelle, ngjyrë platin praruar, pa karrem & me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x11mm, : 6mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130520192110
 • Size:17x11mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 2.2 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6 MM
 • Pesha: 133.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.