welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads European aliazh zink, Alloy zink, Spirancë, pa karrem, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 14.50x13.50mm, : 4.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120824165513
  • Size:14.50x13.50mm
  • Blera:586 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 0.66 /Qese

Product Details

  • Vrima: 4.5 MM
  • Pesha: 30.00 G
  • Formë: Spirancë
  • Efekt: pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.