welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Beads European aliazh zink, Alloy zink, Rondelle, pa karrem, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 11.50x7.50mm, : 4.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120824164252
 • Size:11.50x7.50mm
 • Blera:1314 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 0.57  US$ 0.56/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.5 MM
 • Pesha: 32.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Efekt: pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.