welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Beads European aliazh zink, Alloy zink, Daulle, asnjë, pa karrem & smalt, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 11x8mm, : 5.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120303103258
 • Size:10x8mm
 • Blera:971 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10/Qese
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 0.5  US$ 0.48/Qese

Product Details

 • Vrima: 5.5 MM
 • Pesha: 25.00 G
 • Formë: Daulle
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.