welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads European aliazh zink, Alloy zink, Qen, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12x15x7mm, : 5x4.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120303104955
 • Size:12x15x7mm
 • Blera:578 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10/Qese
 • Çmimi:US$ 0.66 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5X4.5 MM
 • Pesha: 22.00 G
 • Formë: Qen
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.