welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Heart Zink Alloy, Alloy zink, Zemër, asnjë, smalt, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x23x2mm, : 6mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120306155955
 • Size:17x23x2mm
 • Blera:358 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 0.71 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6 MM
 • Pesha: 24.00 G
 • Formë: Zemër
 • Efekt: smalt

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.