welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Zink Alloy, Alloy zink, Mace, Ngjyra antike bronz i praruar, smalt, e zezë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 20x13mm, 12Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130610104324
  • Size:20x13mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:12Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 12.3 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 85.00 G
  • Formë: Mace
  • Ngjyrë: e zezë
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar
  • Efekt: smalt

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.