welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Zink Alloy, Alloy zink, Shape Tjera, ngjyra rose ari praruar, smalt & me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 18x15mm, 5Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130606182323
  • Size:18x15mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 11.53 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 45.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyra rose ari praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.