welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Zink Alloy, Alloy zink, with Velveteen & Seed Glass Beads & Rrëshirë, Lot, Ngjyra antike ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 23x54x4.50mm, Palë

  • No Item:130602154445
  • Size:23x54x4.50mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 0.99 /Palë

Product Details

  • Pesha: 11.40 G
  • Formë: Lot
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.