welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Zink Alloy, Alloy zink, with Rrëshirë, Round Flat, Ngjyra antike bronz i praruar, smalt & me diamant i rremë, e zezë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 45x63x8mm, Palë

  • No Item:130602154425
  • Size:45x63x8mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 1.21 /Palë

Product Details

  • Pesha: 27.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Ngjyrë: e zezë
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.