welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy Connector Setting, Alloy zink, Oval Flat, Ngjyra antike bronz i praruar, 1/1 loop, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 27x15mm, : 2mm, : 13x18mm, 300PC/Qese, Qese

 • No Item:130618194611
 • Size:27x15mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:300PC/Qese
 • Çmimi:US$ 27.81 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Diametër të brendshëm: 13x18 mm
 • Pesha: 600.00 G
 • Formë: Oval Flat
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar
 • Efekt: 1/1 loop

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.