welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants aliazh zink Krishtlindjeve, Alloy zink, Sock Krishtlindjeve, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 15x21x3mm, : 1.5mm, 710PC/KG, KG

 • No Item:130507144813
 • Size:15x21x3mm
 • Blera:302 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 710PC/KG
 • Çmimi:US$ 11.64 /KG

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Sock Krishtlindjeve
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.